Tehničke specifikacije
| Težina | 0,97 kg |
|---|---|
| Tezina u kg | 0.97 kg |
| Visina | 5.5 cm cm |
| Lomljivo | NE |
| Materijal | Bambus |
| Boja | Crna |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Držači zavese za kupatilo |
| Brend | Five Simply Smart |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Dužina | 42 cm |
| Uvoznik | Cotexsa DOO |
| Rok dostave | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 100.00 RSD |




