Opis
Šipka za zavesu u crnoj boji koja se može razvući po potrebi do dužine 200cm.
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





Šipka za zavesu u crnoj boji koja se može razvući po potrebi do dužine 200cm.
| Težina | 0,25 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 110×200 |
| Visina | 3 cm |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Zavese za kupatilo |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Boja | Crna |
| Brend | Tendance |
| Dužina | 200 cm |
| Lomljivo | NE |
| Materijal | Medijapan |
| Tezina u kg | 0.25 kg |
| Uvoznik | Cotexsa DOO |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 100.00 RSD |