Opis
SIFON ZA JEDNODELNE SUDOPERE SA PRIKLJUČKOM ZA MAŠINU ZA SUDOVE
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





SIFON ZA JEDNODELNE SUDOPERE SA PRIKLJUČKOM ZA MAŠINU ZA SUDOVE
| Iznos dostave | 499 RSD |
|---|---|
| Rok dostave | do 5 radnih dana |
| Brend | Isaflex |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Kategorija | Sifoni |
| Tezina u kg | 0.29 kg |
| Precnik odvoda | 40 mm |
| Materijal sifona | PVC |
| Precnik resetke sifona | 65 mm |
| Lomljivo | NE |
| Duzina gibljivog creva sifon | 500 mm |