Tehničke specifikacije
| Brend | Ceresit |
|---|---|
| Kategorija | Pločice/Hidroizolacija |
| Rok dostave | do 5 radnih dana |
| Zapremina silikona | 1000 ml |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Gruza DOO |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Zapremina | 1 l |
| Tezina u kg | 1 kg |
| Iznos dostave | 100 RSD |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





| Brend | Ceresit |
|---|---|
| Kategorija | Pločice/Hidroizolacija |
| Rok dostave | do 5 radnih dana |
| Zapremina silikona | 1000 ml |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Gruza DOO |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Zapremina | 1 l |
| Tezina u kg | 1 kg |
| Iznos dostave | 100 RSD |