Tehničke specifikacije
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Širina | 17 cm |
| Boja | Bela |
| Brend | Tendance |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Kante za kupatilo |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Visina | 25.4 cm cm |
| Zapremina | 3 L l |
| Tezina u kg | 0.8 kg |
| Lomljivo | NE |
| Materijal | Metal |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 100.00 RSD |




