Tehničke specifikacije
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Tezina u kg | 0.2 kg |
| Materijal | Polirezin |
| Visina | 2.4 cm cm |
| Lomljivo | NE |
| Dužina | 11 cm |
| Boja | Bela |
| Brend | Tendance |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Držači sapuna |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 100.00 RSD |




