Tehničke specifikacije
| Brend | LINNI |
|---|---|
| Kategorija | Sanitarija/Lavaboi/Nadgradni-Samostojeći lavaboi |
| Lomljivo | DA |
| Materijal | Sanitarna keramika |
| Uvoznik | Aqua Promet doo |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Površina | Sjaj |
| Tezina u kg | 19 kg |
| Visina | 16 cm |
| Boja lavaboa | bela |
| Dubina lavaboa | 46 cm |
| Širina lavaboa | 58 cm |
| Tip lavaboa | nadgradni |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 500.00 RSD |




