Tehničke specifikacije
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Dužina | 45 cm |
| Materijal | Inoks |
| Tezina u kg | 0.3 kg |
| Visina | 6.5 cm cm |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zemlja proizvodnje | Španija |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Držači za peškire i kukice |
| Boja | Siva |
| Brend | Tatay |
| Rok dostave | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 100.00 RSD |




