Tehničke specifikacije
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Četke za WC šolju |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Brend | Tendance |
| Boja | Crna |
| Materijal | Polipropilen |
| Lomljivo | NE |
| Širina | 12 cm |
| Visina | 38 cm cm |
| Tezina u kg | 1.3 kg |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 100.00 RSD |




