Tehničke specifikacije
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Lomljivo | DA |
| Oblik kada | pravougaone |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Visina | 18 cm |
| Kategorija | Kade/Pravougaone kade |
| Uvoznik | Aqua Promet doo |
| Tezina u kg | 0.5 kg |
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Brend | ICC |
| Iznos dostave | 9900 RSD |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Lomljivo | DA |
| Oblik kada | pravougaone |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Visina | 18 cm |
| Kategorija | Kade/Pravougaone kade |
| Uvoznik | Aqua Promet doo |
| Tezina u kg | 0.5 kg |
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Brend | ICC |
| Iznos dostave | 9900 RSD |