Tehničke specifikacije
| Težina | 2,26 kg |
|---|---|
| Održavanje | Neabrazivnim sredstvima |
| Okretanje | 360 ° |
| Kategorija | Slavine/Slavine za sudoperu/Usadne sa tri cevi |
| Brend | Grohe |
| Instalacija na jedan otvor | Da |
| Metalna ručica | Da |
| GROHE SilkMove® keramicki m | 35 mm |
| GROHE StarLight® visokosjajni hrom | Da |
| GROHE EcoJoy® perlator | Da |
| Fleksibilna spojna creva | Da |
| GROHE QuickFix® sistem brze instalacije | Da |
| Tezina u kg | 2.3 kg |
| Lomljivo | NE |
| Materijal slavina | od mesinga |
| Garancija na slavine | 5 godina garancije |
| Max protok | 5.7 l/min |
| Zemlja proizvodnje | Nemačka |
| Boja slavina | hrom sjaj |
| Tip slavine | jednoručne |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 250.00 RSD |




