Tehničke specifikacije
| Sirina wc daske | 37.5 cm |
|---|---|
| Tezina u kg | 2 kg |
| Dužina | 49 cm |
| Visina | 7.5 cm |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Daske za WC šolju |
| Brend | Laufen |
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Iznos dostave | 999.00 RSD |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





| Sirina wc daske | 37.5 cm |
|---|---|
| Tezina u kg | 2 kg |
| Dužina | 49 cm |
| Visina | 7.5 cm |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Daske za WC šolju |
| Brend | Laufen |
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Iznos dostave | 999.00 RSD |