Tehničke specifikacije
| Iznos dostave | 990.00 RSD |
|---|---|
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Tezina u kg | 2.65 kg |
| Visina | 110 cm |
| Dimenzija pakovanja u cm | 36*10*110 cm |
| Dužina | 36 cm |
| Širina | 10 cm |
| Brend | Rosan |
| Kategorija | Slavine/Slavine za kadu |
| Lomljivo | NE |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.
| Iznos dostave | 990.00 RSD |
|---|---|
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Tezina u kg | 2.65 kg |
| Visina | 110 cm |
| Dimenzija pakovanja u cm | 36*10*110 cm |
| Dužina | 36 cm |
| Širina | 10 cm |
| Brend | Rosan |
| Kategorija | Slavine/Slavine za kadu |
| Lomljivo | NE |