Tehničke specifikacije
| Dimenzija pakovanja u cm | 31*6*57 cm |
|---|---|
| Dužina | 31 cm |
| Širina | 6 cm |
| Tezina u kg | 2.35 kg |
| Visina | 57 cm |
| Brend | Rosan |
| Kategorija | Slavine/Slavine za sudoperu/ Usadne sa dve cevi |
| Lomljivo | NE |
| Iznos dostave | 990.00 RSD |
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |




