Tehničke specifikacije
| Iznos dostave | 990.00 RSD |
|---|---|
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Dimenzija pakovanja u cm | 24*12*9 |
| Dužina | 24 cm |
| Širina | 12 cm |
| Visina | 9 cm |
| Tezina u kg | 0.9 kg |
| Brend | Rosan |
| Kategorija | Slavine/Slavine za sudoperu/ Usadne sa dve cevi |
| Lomljivo | NE |




