Tehničke specifikacije
| Brend | Geberit |
|---|---|
| Tezina u kg | 0.02 kg |
| Dimenzija pakovanja u cm | 6.3*6.3*0.3 cm |
| Iznos dostave | 378 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Kategorija | Vodokotlići/Prateća oprema |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Delta term DOO |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





| Brend | Geberit |
|---|---|
| Tezina u kg | 0.02 kg |
| Dimenzija pakovanja u cm | 6.3*6.3*0.3 cm |
| Iznos dostave | 378 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Kategorija | Vodokotlići/Prateća oprema |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Delta term DOO |