Tehničke specifikacije
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
|---|---|
| Lomljivo | NE |
| Materijal | Plastika |
| Tezina u kg | 0.39 kg |
| Dužina | 50 m |
| Brend | Plamaflex |
| Kategorija | Izolacija |
| Iznos dostave | 100 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





| Zemlja proizvodnje | Srbija |
|---|---|
| Lomljivo | NE |
| Materijal | Plastika |
| Tezina u kg | 0.39 kg |
| Dužina | 50 m |
| Brend | Plamaflex |
| Kategorija | Izolacija |
| Iznos dostave | 100 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |