Tehničke specifikacije
| Zemlja proizvodnje | Turska |
|---|---|
| Brend | Martat |
| Lomljivo | DA |
| Materijal | Staklo |
| Tezina u kg | 9.1 kg |
| Uvoznik | Aqua Promet doo |
| Visina ogledala | 70 cm |
| Širina ogledala | 80 cm |
| Boja ogledala | crna |
| Kategorija | Kupatilski nameštaj/Ogledala |
| Iznos dostave | 1290 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |




