Tehničke specifikacije
| Tezina u kg | 0.9 |
|---|---|
| Dimenzije | 20x20x38 |
| Dimenzija pakovanja u cm | 20*20*38 |
| Dužina | 20 cm |
| Širina | 20 cm |
| Visina | 38 cm cm |
| Brend | Tendance |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Cotexsa DOO |
| Materijal | Bambus |
| Boja | Crna |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Police za kupatilo |
| Iznos dostave | 100.00 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |




