Tehničke specifikacije
| Tezina u kg | 0.47 |
|---|---|
| Dimenzije | 80x80x80 |
| Visina | 3 cm |
| Dužina | 94 cm |
| Širina | 80 cm |
| Brend | Tendance |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Cotexsa DOO |
| Materijal | Aluminijum |
| Boja | Siva |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Zavese za kupatilo |
| Iznos dostave | 100.00 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |




