Tehničke specifikacije
| Boja | Bela |
|---|---|
| Dubina wc daske | 45 cm |
| Materijal | Duroplast |
| Lomljivo | NE |
| Sirina wc daske | 36 cm |
| Zemlja proizvodnje | Nemačka |
| Brend | Sanit |
| Tezina u kg | 2 |
| Kategorija | Galanterija/WC daske |
| Iznos dostave | 290 RSD |
| Rok dostave | do 48 sati |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





| Boja | Bela |
|---|---|
| Dubina wc daske | 45 cm |
| Materijal | Duroplast |
| Lomljivo | NE |
| Sirina wc daske | 36 cm |
| Zemlja proizvodnje | Nemačka |
| Brend | Sanit |
| Tezina u kg | 2 |
| Kategorija | Galanterija/WC daske |
| Iznos dostave | 290 RSD |
| Rok dostave | do 48 sati |