Tehničke specifikacije
| Težina | 0,206 kg |
|---|---|
| Priključak | 3/8 cola |
| Brend | Sanit |
| Kategorija | Vodokotlići/Prateća oprema |
| Materijal | Plastika |
| Tezina u kg | 0.21 kg |
| Lomljivo | NE |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 290 RSD |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





| Težina | 0,206 kg |
|---|---|
| Priključak | 3/8 cola |
| Brend | Sanit |
| Kategorija | Vodokotlići/Prateća oprema |
| Materijal | Plastika |
| Tezina u kg | 0.21 kg |
| Lomljivo | NE |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 290 RSD |