Opis
Vodokotlić klasičnog dizajna sa tasterom i potezačem, tako da omogućava jednostavno korišćenje.
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





Vodokotlić klasičnog dizajna sa tasterom i potezačem, tako da omogućava jednostavno korišćenje.
| Težina | 0,849 kg |
|---|---|
| Iznos dostave | 100 RSD |
| Boja | Bela |
| Izolovano od kondenzacije | Da |
| Brend | Metaplast |
| Kategorija | Vodokotlići/Predzidni vodokotlići |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Tezina u kg | 2.1 kg |
| Lomljivo | NE |
| Tip vodokotlića | nadgradni |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Materijal vodokotlića | PVC |
| Način ugradnje | Niskomontažni |
| Dubina vodokotlića | 14 cm |
| Prikljucak plovka | 3/8 cola |
| Širina vodokotlića | 48 cm |