Tehničke specifikacije
| Boja slavina | crna |
|---|---|
| Kategorija | Ventili i slavine LINNI |
| Garancija na slavine | 5 godina garancije |
| Uvoznik | Aqua Promet doo |
| Dužina | 6.5 cm |
| Širina | 5.3 cm |
| Tezina u kg | 0.15 kg |
| Boja | Crna |
| Materijal | Mesing |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Brend | LINNI |
| Lomljivo | NE |
| Visina | 0, 7 |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 499.00 RSD |
| Pakovanje | 50 |




