Tehničke specifikacije
| Tezina u kg | 1.63 |
|---|---|
| Zapremina | 1 l |
| Dimenzija pakovanja u cm | 10*10*9 |
| Dužina | 10 cm |
| Širina | 10 cm |
| Visina | 8.2 cm cm |
| Boja | Providna |
| Brend | Five Simply Smart |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Cotexsa DOO |
| Materijal | Staklo |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Ostali pribor za kupatilo |
| Iznos dostave | 100.00 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |




