Tehničke specifikacije
| Boja sudopere | bela |
|---|---|
| Dimenzija pakovanja u cm | 80*59.5*29 |
| Dubina korita | 20 cm |
| Dužina sudopere | 77 cm |
| Lomljivo | DA |
| Materijal korita sudopere | Granitne |
| Odrzavanje sudopere | Neabrazivnim sredstvima |
| Otvor za slavinu | Ne |
| Sifon | Da |
| Širina sudopere | 50 cm |
| Tip sudopere | Ugradne sudopere |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Brend | Metalac |
| Tezina u kg | 13.8 |
| Kategorija | Sudopere/Metalac sudopere |
| Iznos dostave | 1.199.00 RSD |
| Rok dostave | do 10 radnih dana |




