Tehničke specifikacije
| Odrzavanje sudopere | Neabrazivnim sredstvima |
|---|---|
| Dimenzija pakovanja u cm | 80*60*20 |
| Otvor sifona sudopere | 60 mm fi |
| Brend | Metalac |
| Dužina sudopere | 80 cm |
| Širina sudopere | 60 cm |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Dubina korita | 16 cm |
| Polozaj korita sudopere | sa levim koritom |
| Sifon | Ne |
| Lomljivo | NE |
| Tezina u kg | 3.5 kg |
| Otvor za slavinu | Ne |
| Materijal korita sudopere | Inox |
| Kategorija | Sudopere/Metalac sudopere |
| Tip sudopere | Nasadne sudopere |
| Rok dostave | do 10 radnih dana |
| Iznos dostave | 1.199.00 RSD |
| Boja sudopere | siva |




