Opis
Kvalitetna ponuda šrafovske robe za montažu sanitarne opreme. Sve na jednom mestu po povoljnim cenama.
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





Kvalitetna ponuda šrafovske robe za montažu sanitarne opreme. Sve na jednom mestu po povoljnim cenama.
| Težina | 0,041 kg |
|---|---|
| Brend | LINNI |
| Tezina u kg | 0.41 kg |
| Kategorija | Instalacioni materijal i delovi/ Šrafovska roba |
| Lomljivo | NE |
| Dimenzije vijka | M6 x 80 mm |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Duzina srafa | 80 mm |
| Materijal srafa | Mesing |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Iznos dostave | 100 RSD |