Tehničke specifikacije
| Iznos dostave | 990.00 RSD |
|---|---|
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Tezina u kg | 1.17 kg |
| Dužina | 34 cm |
| Širina | 15 cm |
| Visina | 8 cm |
| Dimenzija pakovanja u cm | 34*15*8 cm |
| Brend | Rosan |
| Kategorija | Sifoni |
| Lomljivo | NE |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.
| Iznos dostave | 990.00 RSD |
|---|---|
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Tezina u kg | 1.17 kg |
| Dužina | 34 cm |
| Širina | 15 cm |
| Visina | 8 cm |
| Dimenzija pakovanja u cm | 34*15*8 cm |
| Brend | Rosan |
| Kategorija | Sifoni |
| Lomljivo | NE |