Tehničke specifikacije
| Iznos dostave | 499 RSD |
|---|---|
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Tezina u kg | 0.54 kg |
| Brend | Texo |
| Kategorija | Sifoni |
| Duzina gibljivog creva sifon | 500 mm |
| Precnik odvoda | 40 mm |
| Materijal sifona | PVC |
| Precnik resetke sifona | 65 mm |
| Lomljivo | NE |




