Tehničke specifikacije
| Iznos dostave | 1.399 RSD |
|---|---|
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Maksimalna temperatura vode | 35 c |
| Kategorija | Pumpe/Površinske pumpe |
| Brend | NovoTerm |
| Materijal pumpe | od livenog gvožđa |
| Zapremina pumpe | 24 L |
| Max.protok pumpe | 4800 L/h |
| Snaga pumpe | 2.2 kW |
| Tezina u kg | 36 kg |
| Zemlja proizvodnje | Austrija |
| Lomljivo | NE |
| Broj obrtaja | 2850 min |
| Uvoznik | Elektrodjurovic DOO |
| Radni napon pumpe | 220-230 V |
| Tip pumpe | Periferna |
| Garancija na pumpu | 24 meseca |
| Prikljucak pumpe | 5/4 cola |







