Tehničke specifikacije
| Tezina u kg | 0.77 |
|---|---|
| Dimenzija pakovanja u cm | 20*20*19 |
| Dužina | 19.7 cm |
| Širina | 19.7 cm |
| Visina | 19 cm cm |
| Brend | Tendance |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Cotexsa DOO |
| Materijal | Metal |
| Boja | Siva |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Police za kupatilo |
| Iznos dostave | 100.00 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |




