Tehničke specifikacije
| Tezina u kg | 1.3 |
|---|---|
| Dimenzija pakovanja u cm | 20*20*50 |
| Dužina | 20 cm |
| Širina | 20 cm |
| Visina | 50 cm cm |
| Brend | Tatay |
| Zemlja proizvodnje | Španija |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Materijal | Metal |
| Boja | Bela |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Police za kupatilo |
| Iznos dostave | 100.00 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |




