Tehničke specifikacije
| Tezina u kg | 0.76 |
|---|---|
| Dimenzije | 25x12x39 |
| Dimenzija pakovanja u cm | 25*12*39 |
| Dužina | 25 cm |
| Brend | Tendance |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Cotexsa DOO |
| Materijal | Hrom |
| Boja | Siva |
| Širina | 12 cm |
| Visina | 39 cm cm |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Police za kupatilo |
| Iznos dostave | 100.00 RSD |
| Rok dostave | do 5 radnih dana |







