Tehničke specifikacije
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Iznos dostave | 100 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Brend | Metaplast |
| Dimenzije | 15×15 cm |
| Kategorija | Galanterija/ Podne rešetke |
| Materijal | PVC |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Lomljivo | NE |
| Tezina u kg | 0.15 kg |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Iznos dostave | 100 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Brend | Metaplast |
| Dimenzije | 15×15 cm |
| Kategorija | Galanterija/ Podne rešetke |
| Materijal | PVC |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Lomljivo | NE |
| Tezina u kg | 0.15 kg |