Tehničke specifikacije
| Težina | 0,16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15×15 cm |
| Kategorija | Instalacioni materijal i delovi/ Rešetke za odvod vode |
| Materijal | Prohrom |
| Lomljivo | NE |
| Tezina u kg | 0.16 kg |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Brend | Antić Kosta |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





| Težina | 0,16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15×15 cm |
| Kategorija | Instalacioni materijal i delovi/ Rešetke za odvod vode |
| Materijal | Prohrom |
| Lomljivo | NE |
| Tezina u kg | 0.16 kg |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Brend | Antić Kosta |