Tehničke specifikacije
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10×10 cm |
| Kategorija | Instalacioni materijal i delovi/ Rešetke za odvod vode |
| Materijal | Prohrom |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Lomljivo | NE |
| Tezina u kg | 0.1 kg |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Brend | Antić Kosta |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10×10 cm |
| Kategorija | Instalacioni materijal i delovi/ Rešetke za odvod vode |
| Materijal | Prohrom |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Lomljivo | NE |
| Tezina u kg | 0.1 kg |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Brend | Antić Kosta |