Tehničke specifikacije
| Dužina | 60 cm |
|---|---|
| Širina | 40 cm |
| Tezina u kg | 0.6 kg |
| Brend | Luance |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Cotexsa DOO |
| Materijal | Poliester |
| Boja | Crvena |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Otirači |
| Iznos dostave | 100.00 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |




