Tehničke specifikacije
| Zemlja proizvodnje | Turska |
|---|---|
| Brend | Martat |
| Lomljivo | DA |
| Tezina u kg | 43.4 kg |
| Uvoznik | Aqua Promet doo |
| Materijal ormarića | od medijapana |
| Širina ormarića | 80 cm |
| Boja ormarića | braon |
| Kategorija | Kupatilski nameštaj/Donji delovi |
| Iznos dostave | 1290 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Dubina ormarića | 42 cm |
| Površina ormarića | mat |
| Visina ormarića | 55 cm |
| Tip ormarića | stajaći |




