Tehničke specifikacije
| Lako odrzavanje ogledala | Da |
|---|---|
| LED osvetljenje | Da |
| Osvetljenje | Da |
| Zidna montaža | Da |
| Zemlja proizvodnje | Turska |
| Brend | Martat |
| Lomljivo | DA |
| Materijal | Staklo |
| Tezina u kg | 10.35 kg |
| Uvoznik | Aqua Promet doo |
| Visina ogledala | 90 cm |
| Širina ogledala | 60 cm |
| Kategorija | Kupatilski nameštaj/Ogledala |
| Iznos dostave | 1290 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |







