Tehničke specifikacije
| Dimenzija pakovanja u cm | 60×60 cm |
|---|---|
| Dimenzije | 60×60 cm |
| Kačenje | Da |
| Lako odrzavanje ogledala | Da |
| Precnik ogledala | 60 cm |
| Struktura ogledala | Float staklo |
| Zidna montaža | Da |
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Iznos dostave | 499 RSD |
| Širina | 60 cm |
| Visina | 60 cm |
| Tezina u kg | 8.5 kg |
| Materijal | Staklo |
| Uvoznik | Domis enterijeri DOO |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Lomljivo | DA |
| Brend | Flatmschev |
| Kategorija | Ogledala |




