Tehničke specifikacije
| Težina | 7,15 kg |
|---|---|
| Tezina u kg | 6.1 kg |
| Lomljivo | DA |
| Brend | Martat |
| Kategorija | Kupatilski nameštaj/Ogledala |
| Zemlja proizvodnje | Turska |
| Materijal | Staklo |
| Uvoznik | Aqua Promet doo |
| Visina ogledala | 100 cm |
| Širina ogledala | 65 cm |
| Tip ormarića | sa soft close mehanizmom |
| Dubina ormarića | 2 cm |
| Boja ogledala | zelena |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 1290 RSD |




