Tehničke specifikacije
| Iznos dostave | 499 RSD |
|---|---|
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Tezina u kg | 0.22 kg |
| Brend | Texo |
| Kategorija | Sifoni |
| Materijal sifona | PVC |
| Lomljivo | NE |
| Precnik odvoda | 100/110 mm |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





| Iznos dostave | 499 RSD |
|---|---|
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Tezina u kg | 0.22 kg |
| Brend | Texo |
| Kategorija | Sifoni |
| Materijal sifona | PVC |
| Lomljivo | NE |
| Precnik odvoda | 100/110 mm |