Tehničke specifikacije
| Površina | Sjaj |
|---|---|
| Brend | LINNI |
| Kategorija | Sanitarija/Lavaboi/Nadgradni-Samostojeći lavaboi |
| Lomljivo | DA |
| Materijal | Sanitarna keramika |
| Uvoznik | Aqua Promet doo |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Tezina u kg | 7.8 kg |
| Visina | 12.5 cm |
| Boja lavaboa | bela |
| Dubina lavaboa | 39.50 cm |
| Širina lavaboa | 51.5 cm |
| Tip lavaboa | nadgradni |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 500.00 RSD |




