Tehničke specifikacije
| Težina | 19,4 kg |
|---|---|
| Materijal | Sanitarna keramika |
| Uvoznik | Aqua Promet doo |
| Zemlja proizvodnje | Turska |
| Kategorija | Sanitarija/Lavaboi/Konzolni lavaboi |
| Tezina u kg | 19.4 kg |
| Lomljivo | DA |
| Brend | LINNI |
| Površina | Sjaj |
| Boja lavaboa | bela |
| Dubina lavaboa | 49 cm |
| Širina lavaboa | 60 cm |
| Tip lavaboa | konzolni |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 500.00 RSD |




