Tehničke specifikacije
| Težina | 25 kg |
|---|---|
| Dubina korita | 39 |
| Garancija | 5 god |
| Ispust vode | Da |
| Nivelisanje kadice | Da |
| Oplata | Da |
| Zapremina kada | 240 l |
| Klasa | I |
| Konstrukcija | Da |
| Korito | Da |
| Dimenzija pakovanja u cm | 130*130*57 |
| Oblik kada | ugaona |
| Dimenzije kada | 130×130 cm |
| Boja kada | bela |
| Kategorija | Kade/Ugaone kade |
| Brend | Polyagram |
| Materijal | Sanitarni akril |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Tip kade | Ugaona |
| Jednostavna montaža | Da |
| Lako održavanje | Da |
| Metalna konstrukcija | Da |
| Sifon | Ne |
| Dužina | 130 cm |
| Širina | 130 cm |
| Visina | 56.5 cm |
| Tezina u kg | 25 |
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Iznos dostave | 990 RSD |




