Tehničke specifikacije
| Debljina zida izolacije | 9 mm |
|---|---|
| Dužina izolacije | 2 m |
| Prečnik izolacije | 35 mm |
| Brend | Plamaflex |
| Materijal | Polietilen |
| Kategorija | Izolacija |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Lomljivo | NE |
| Tezina u kg | 0.03 kg |
| Iznos dostave | 100 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |




