Tehničke specifikacije
| Tezina u kg | 0.6 |
|---|---|
| Dimenzija pakovanja u cm | 13*13*49 |
| Dužina | 13 cm |
| Širina | 13 cm |
| Visina | 48.5 cm cm |
| Brend | Tendance |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Lomljivo | NE |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Materijal | Bambus |
| Boja | Bež |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Držači za toalet papir |
| Iznos dostave | 100.00 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |




