Tehničke specifikacije
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Materijal | Bambus |
| Tezina u kg | 0.1 kg |
| Visina | 3.2 cm cm |
| Širina | 12.5 cm |
| Lomljivo | NE |
| Boja | Braon |
| Brend | Tendance |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Držači sapuna |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 100.00 RSD |




