Tehničke specifikacije
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Boja | Siva |
| Brend | Tendance |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Dozatori za sapun |
| Materijal | Cement |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Lomljivo | NE |
| Zemlja proizvodnje | Španija |
| Tezina u kg | 0.4 kg |
| Širina | 9.8 cm |
| Visina | 16.3 cm cm |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 100.00 RSD |




